Weber na veľtrhu CONECO 2015

Homepage pridané 11. marca, 2015


Spoločnosť Saint-Gobain Weber, dlhoročný výrobca a dodávateľ kontaktných zatepľovacích systémov na Slovensku, predstavila na tohtoročnom veľtrhu CONECO 2015 úplne nový koncept prezentácie.

Pre návštevníkov bola pripravená zaujímavá expozícia vo forme „Weber staveniska“, kde bolo možné vidieť na ôsmych stanovištiach rôzne praktické ukážky spojené s prezentáciou našich produktov, ako aj našich parnterov.

Množstvo pozitívnych ohlasov zaznamenali najmä stanovištia, kde bolo možné vidieť:

-          ukážku rezu drevodomu s poradenskou činnosťou od odborníkov v danej oblasti,

-          predvádzanie osadenia a ťahových skúšok kotiev našimi partnermi,

-          praktickú ukážku systému weber.bienie - strojové vylievanie samonivelizačnej hmoty, ktorý zrýchľuje samotnú aplikáciu a zároveň znižuje počet pracovníkov potrebných na prácu,

-          ukážku postupu realizácie kontaktného zatepľovacieho systému weber.therm, 

-          aplikácie dekoratívnych a dizajnových omietok a náterov, ktoré sa tešili veľkému záujmu zo strany návštevníkov.

Okrem bohatého programu praktických ukážok a aplikácií bola pripavená aj poradenská činnosť pre živnostníkov, bytové družstvá a architektov.

Spoločnosť Saint-Gobain Weber predstavila na veľtrhu aj viacero noviniek, ktoré boli zapojené do súťaže veľtrhu. Nami odprezentovaný exponát weber biene, inovatívny systém pre aplikáciu samonivelizačných hmôt, získal ocenenie Zlatá plaketa CONECO 2015.

Saint-Gobain

Viete že...

Zaujímavé fakty a informácie zo sveta Saint-Gobain

Viete, že výrobky Weber sú použité na mnohých známych novostavbách?

Komplex polyfunkčného areálu povýšil typologickú kategóriu nákupného centra na architektúru. Získal certifikát LEED SILVER ako prvý multifunkčný celok. V roku 2013 získal hlavnú cenu Stavba roka, ako aj cenu Slovenskej komory stavebných inžinierov za najlepšie projektové riešenie stavebného diela.

Tieto webové stránky používajú pre poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Informácie o tom, ako tieto webové stránky používate, sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s použitím súborov cookie.