SVETOVÉ TURNÉ PAVILÓNOV „FUTURE SENSATIONS“!

350rokov pridané 3. augusta, 2015


Po Šanghaji (Čína) v januári, Sao Paulo (Brazília) v apríli a Filadelfii (USA) v máji, sa pavilóny chystajú do Paríža (Francúzsko). K vzhliadnutiu budú od 15. do 31. októbra v Place de la Concorde. Pavilóny budú otvorené pre širokú verejnosť od 10 hodiny. Vstupné je zdarma.

V roku 2015 oslavuje spoločnsoť saint-Gobain 350. výročie svojho vzniku. Pri tejto príležitosti si pred seba najstaršia spoločnsoť figurujúca vo francúzskom burzovom indexe CAC 40 postavila skutočne veľkú výzvu: ponúknuť širokej verejnosti zmyslový a umelecký zážitok v štyroch najväčších mestách sveta. Pod názvom "Future Sensations*" vybudovala štyri pavilóny, ktoré ukazujú schopnosť spoločnsoti inovovať a potvrdzujú jej bohaté skúsenosti s materálmi, predovšetkým s tými stavebnými. 

 

Saint-Gobain

Viete že...

Zaujímavé fakty a informácie zo sveta Saint-Gobain

Viete,že materiálmi ISOVER je izolovaný každý piaty dom v USA?

Isover je najväčším svetovým výrobcom izolácií s spôsobnosťou a výrobnými závodmi po celom svete. Ak by sme zaparkovali plne naložené kamióny i s vlečkami materiálom Isover, ktorý sa vyrobí v priebehu jedného roku v Českej republike, obsadili by sme všetky diaľnice a rýchlostné komunikácie v Českej republike od Aš po Ostravu, v oboch smeroch.

Tieto webové stránky používajú pre poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Informácie o tom, ako tieto webové stránky používate, sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s použitím súborov cookie.