SVETOVÉ TURNÉ PAVILÓNOV „FUTURE SENSATIONS“!

350rokov pridané 3. augusta, 2015


Po Šanghaji (Čína) v januári, Sao Paulo (Brazília) v apríli a Filadelfii (USA) v máji, sa pavilóny chystajú do Paríža (Francúzsko). K vzhliadnutiu budú od 15. do 31. októbra v Place de la Concorde. Pavilóny budú otvorené pre širokú verejnosť od 10 hodiny. Vstupné je zdarma.

V roku 2015 oslavuje spoločnsoť saint-Gobain 350. výročie svojho vzniku. Pri tejto príležitosti si pred seba najstaršia spoločnsoť figurujúca vo francúzskom burzovom indexe CAC 40 postavila skutočne veľkú výzvu: ponúknuť širokej verejnosti zmyslový a umelecký zážitok v štyroch najväčších mestách sveta. Pod názvom "Future Sensations*" vybudovala štyri pavilóny, ktoré ukazujú schopnosť spoločnsoti inovovať a potvrdzujú jej bohaté skúsenosti s materálmi, predovšetkým s tými stavebnými. 

 

Saint-Gobain

Viete že...

Zaujímavé fakty a informácie zo sveta Saint-Gobain

Viete, čo znamená slovo ADFORS?

Prvá časť slova AD vznikla skrátením anglického slova add = pridať, pripojiť, zlúčiť. AD ale navyše preložíme z latinčiny ako spojku „k“. FORS – vzniklo z anglického force, čo znamená v preklade sila. ADFORS znamená pridať silu k... Hlavne budovám a stavbám, na ktoré ADFORS dodáva svoje výrobky.

Tieto webové stránky používajú pre poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Informácie o tom, ako tieto webové stránky používate, sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s použitím súborov cookie.