Pri zatepľovaní využite aj bezplatné konzultácie

Homepage pridané 11. , 2015Zatepľovacia sezóna je v plnom prúde. Zima je predo dvermi a každý stavebník sa snaží využiť príjemné jesenné počasie na ukončenie projektov.

Keďže správne zvolené postupy sú pri zateplení kľúčové, práve v tomto období Isover ako jediný výrobca polystyrénu  na Slovensku ponúka konzultácie od obchodno-technických poradcov. Popri technických poradcoch dokážu kvalifikované odpovede poskytnúť aj pravidelne školení pracovníci na predajných miestach. Kontakty na obchodno technických poradcov ISOVERu ako aj  zoznam distribučných partnerov  nájdete na www.isover.sk

„Nákupom stavebného materiálu sa projekt zďaleka nekončí. Jeho správna aplikácia je mnohokrát kľúčová. Dnešné projekty sú náročnejšie a naša dennodenná skúsenosť ukazuje, že prítomnosť obchodno-technických poradcov ušetrí stavebníkovi starosti aj prípadné náklady vyvolané chybami,“ upozorňuje Vladimír Balent, špecialista spoločnosti Isover.

Obchodno-technickí poradcovia nachádzajú svoje uplatnenie aj pri naoko jednoduchom zateplení polystyrénom. Napr. pri realizácii zateplenia plochej strechy rodinného domu polystyrénom, pomôžu s výberom optimálneho riešenia, návrhom hrúbky izolácie a tiež pomôžu vypracovať kladačský plán  spádovej vrstvy a následne podľa neho na mieru vyrobiť a narezať spádové a podkladové dosky.

„Málo ľudí vie, že náš polystyrén vyrábame v Trnave. Pri náročných problémoch tak naši poradcovia priamo konzultujú so špecialistami z výroby. Takto dokážeme veľmi pružne vyriešiť prakticky každý problém,“ hovorí  Vladimír Balent.

Polystyrén patrí v stavebníctve medzi najpoužívanejšie materiály. Aj tu sa však  jednotlivé značky výrazne líšia. Polystyrény Isover prechádzajú prísnym monitoringom. Kvalitu, správnu výrobu aj aplikáciu polystyrénu určuje  6 právnych predpisov a 6 technických noriem. Tieto pozorne stráži monitoring špecializovaného združenia aj interné testy priamo vo výrobnom závode v Trnave. Výsledkom je vysoká stálosť a kvalita, ktorá sa dostáva stavebníkovi.   

 

www.isover.sk

Saint-Gobain

Viete že...

Zaujímavé fakty a informácie zo sveta Saint-Gobain

Viete, čo symbolizuje most v logu Saint-Gobain?

Ide o starý románsky most vedúci cez rieku Mosel v mestečku Pont-a-Mousson, kde bola v roku 1856 založená spoločnosť PAM (Pont-á-Mousson), s ktorou sa Saint-Gobain spojil v roku 1970. Toto spojenie viedlo k vzniku súčasného loga (teda spojenia názvu Saint-Gobain a mostu nad ním), ale hlavne znamenalo pre Saint-Gobain veľkú reorganizáciu a zameranie sa na oblasti, ktoré poznáme dnes – stavebníctvo, priemysel a distribúciu.

Tieto webové stránky používajú pre poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Informácie o tom, ako tieto webové stránky používate, sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s použitím súborov cookie.