POKOJ s doskami Habito na festivale POHODA 2017

Homepage pridané 14. augusta, 2017


Na najväčšom slovenskom festivale Pohoda sa spoločnosti Rigips podarilo zaujímavým spôsobom odprezentovať viaceré novinky a riešenia pre ľudí.

 

„Vytvorili sme špeciálne, tiché búdky, aby si ľudia mohli v pokoji zavolať. Súdiac podľa ich reakcií bol takýto priestor viac ako vítaný. Niektorí záujemcovia si dokonca zmerali účinnosť akustických konštrukcií priamo na svojich mobiloch,“ hovorí Michal Široký, marketingový manažér spoločnosti Rigips.

A keďže Trenčín je hokejové mesto, bolo rozhodnuté, že kvalita dosky Habito musí byť podrobená tzv. hokejovému testu. Na pomoc sme pozvali bývalého slovenského reprezentanta Branka Radivojeviča, aby predviedol, ako presne a silno vie strieľať. Do bránky sme postavili dve dosky Habito, ktoré statočne odolávali. Branko si musel dokonca oddýchnuť. Nakoniec to zvládol až na 24. pokus!

„Nápad otestovať vlastnosti dosiek Habito i ďalších dosiek Rigips vznikol v spolupráci s naším silným partnerom Laug-Techno-Bau. Svoju prezentáciu mala na festivale i divízia ISOVER,“ dodáva Široký.

Po testovaní Habita na výstave Coneco to bol už druhý živý test spoločnosti Rigips na verejnosti v tomto roku. A pretože záujem ľudí o novinky je stále veľký, budeme sa aj naďalej snažiť hľadať možnosti, ako ľuďom predviesť, čo všetko dokáže Rigips a jeho produkty.

 

Celý priebeh „streľby“ nájdete TU.

Saint-Gobain

Viete že...

Zaujímavé fakty a informácie zo sveta Saint-Gobain

Viete, že ISOVER predáva svoje výrobky aj prostredníctvom internetového obchodu?

Na stránkach www.isover-eshop.sk ponúkame tepelné izolácie s nadštandardnými tepelnoizolačnými vlastnosťami zo sklenej a kamennej vlny, expandovaného a extrudovaného polystyrénu a polyuretánovej peny PIR. V ponuke obchodu je tiež príslušenstvo a systém Vario.

Tieto webové stránky používajú pre poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Informácie o tom, ako tieto webové stránky používate, sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s použitím súborov cookie.