Isover spúšťa projekt IQ domu, ktorý mapuje inteligenciu slovenských domov a bytov

Homepage pridané 11. , 2014


Chcete vedieť, či bývate inteligentne? Vyplňte si IQ test a dozviete sa, ako na tom ste. Okrem užitočných rád môžete získať aj inteligentné výhry.

Čo je IQdomu.sk a prečo je dobré zapojiť sa?

Kvíz IQdomu.sk vám pomôže objektívne zhodnotiť vaše bývanie pomocou prirovnania k ľudskému IQ. To, či bývate „inteligentne“, totiž do veľkej miery ovplyvňuje vaše domáce pohodlie, zdravie, rodinný rozpočet a životné prostredie.

Výsledkom kvízu je inteligenčný kvocient, ktorý pomôže identifikovať slabšie miesta vášho bývania. Súčasťou certifikátu, ktorý vo finále získate, budú aj rady, tipy a triky, ako môžete inteligenciu vášho domova zvýšiť.

Získajte certifikát, cenné rady a vyhrajte!

Okrem zhodnotenia vášho bývania môžete každý týždeň získať praktické a inteligentné produkty do domácnosti, ako napríklad budík na vodu, solárnu nabíjačku na telefón a podobne.

Projekt IQdomu.sk odborne zastrešujú spoločnosti Isover a Rigips. Obe spoločnosti realizujú na Slovensku a vo svete množstvo výskumných projektov, ktoré hodnotia kvalitu bývania. Kvíz IQdomu.sk využíva práve poznatky špecialistov oboch firiem.

Saint-Gobain

Viete že...

Zaujímavé fakty a informácie zo sveta Saint-Gobain

Viete, že výrobky Saint-Gobain sa nachádzajú v mnohých známych budovách?

8 miliónov turistov ročne navštívi Sochu Slobody v New Yorku. Saint-Gobain výrobky nájdete i v Shanghai Opera House alebo na štadióne Maracana v brazílskom Rio de Janeiro.

Tieto webové stránky používajú pre poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Informácie o tom, ako tieto webové stránky používate, sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s použitím súborov cookie.