ISOVER na IPPM 2017

Homepage pridané 13. júna, 2017


V dňoch 16. – 18. mája 2017 prebehol druhý ročník International Product Managment Meeting (IPMM). Tento krát sa konal v Bratislave. Niekoľko-dňové spoločné aktivity vyvrcholili vo štvrtok 18. mája slávnostnou ceremóniou udeľovania cien, z ktorej slovenská divízia ISOVER neodišla naprázdno.

 

Bezmála 70 účastníkov z rozličných krajín pôsobenia skupiny Saint-Gobain sa v máji zišlo v Bratislave na IPMM 2017. Okrem spoločných aktivít a worskhopov absolvoval skupina prehliadku Bratislavy spojenú s príjemnou večerou v blízkosti Bratislavského hradu a záverečnú ceremóniu. Zúčastnené krajiny prihlásili dovedna 15 projektov, ktoré starostlivo prehodnotila porota zložená z členov tímu pre Inovácie a riešenia. Finálne rozhodnutie učinili Gilles Leva, Bernadette Charleux a Claude-Alain Tardy. Ocenenia udelili v kategórii Systémy, Služby a Špeciálnu cenu poroty. Práve tou bol ocenený projekt slovenskej divízie ISOVER - „Zber EPS odrezkov“. Cenu prevzal Alexander Prizemin, marketingový riaditeľ divízie. “Som rád, že projektu zberu EPS odrezkov sa dostalo i medzinárodnej pozornosti. Projekt je jednoduchým, no zároveň účinným krokom v prospech ekologického prístupu k životnému prostrediu.“, hovorí Prizemin.

Saint-Gobain

Viete že...

Zaujímavé fakty a informácie zo sveta Saint-Gobain

Viete, že ISOVER predáva svoje výrobky aj prostredníctvom internetového obchodu?

Na stránkach www.isover-eshop.sk ponúkame tepelné izolácie s nadštandardnými tepelnoizolačnými vlastnosťami zo sklenej a kamennej vlny, expandovaného a extrudovaného polystyrénu a polyuretánovej peny PIR. V ponuke obchodu je tiež príslušenstvo a systém Vario.

Tieto webové stránky používajú pre poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Informácie o tom, ako tieto webové stránky používate, sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s použitím súborov cookie.