ISOVER na IPPM 2017

Homepage pridané 13. júna, 2017


V dňoch 16. – 18. mája 2017 prebehol druhý ročník International Product Managment Meeting (IPMM). Tento krát sa konal v Bratislave. Niekoľko-dňové spoločné aktivity vyvrcholili vo štvrtok 18. mája slávnostnou ceremóniou udeľovania cien, z ktorej slovenská divízia ISOVER neodišla naprázdno.

 

Bezmála 70 účastníkov z rozličných krajín pôsobenia skupiny Saint-Gobain sa v máji zišlo v Bratislave na IPMM 2017. Okrem spoločných aktivít a worskhopov absolvoval skupina prehliadku Bratislavy spojenú s príjemnou večerou v blízkosti Bratislavského hradu a záverečnú ceremóniu. Zúčastnené krajiny prihlásili dovedna 15 projektov, ktoré starostlivo prehodnotila porota zložená z členov tímu pre Inovácie a riešenia. Finálne rozhodnutie učinili Gilles Leva, Bernadette Charleux a Claude-Alain Tardy. Ocenenia udelili v kategórii Systémy, Služby a Špeciálnu cenu poroty. Práve tou bol ocenený projekt slovenskej divízie ISOVER - „Zber EPS odrezkov“. Cenu prevzal Alexander Prizemin, marketingový riaditeľ divízie. “Som rád, že projektu zberu EPS odrezkov sa dostalo i medzinárodnej pozornosti. Projekt je jednoduchým, no zároveň účinným krokom v prospech ekologického prístupu k životnému prostrediu.“, hovorí Prizemin.

Saint-Gobain

Viete že...

Zaujímavé fakty a informácie zo sveta Saint-Gobain

Viete, že žiaci Špeciálnej základnej školy Vysoké Mýto vyrábajú v dielňach krásne výrobky?

Túto novú dielňu im počas dvoch rokov vybavil ADFORS CZ. Ročne vynaloží ADFORS CZ na podporu neziskových organizácií 300 tisíc korún.

Tieto webové stránky používajú pre poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Informácie o tom, ako tieto webové stránky používate, sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s použitím súborov cookie.