Ďalší nový produkt v ponuke ISOVER-u

Riešenia pridané 9. apríla, 2015


Purenotherm – izolačný materiál zajtrajška. Univerzálny a pohodlný na spracovanie, prináša nové riešenia na najvyššej úrovni.

Purenotherm je polyuretánový vysoko účinný izolačný materiál, zaručuje voľnosť pri návrhu a projektovaní. Je optimálnou voľbou na riešenie zložitých detailov. Materiál je špeciálne vyvinutý na zatepľovanie fasád ako súčasť ETICS.


Medzi jeho ďalšie výhody patrí recyklovateľnosť, bezpečnosť, šetrnosť k životnému prostrediu, dlhá životnosť.Vysoko výkonný izolačný materiál je teplotne odolný, môže byť použitý ako tepelná izolácia v ETICS masívnych aj drevených fasád až do výškovej hranice 22 metrov. Jeho nízku hmotnosť, jednoduché a ľahké spracovanie ocenia najmä remeselníci.

Dobrá tepelná izolácia zaisťuje vysokú úroveň komfortu a konštantnú príjemnú klímu v celom dome. Vďaka vynikajúcim tepelným parametrom aj malá hrúbka izolácie Purenotherm  stačí na dosiahnutie optimálnej tepelnej pohody. To napomáha obmedzeniu ročnej primárnej energie budov, po čom je dopyt v nových aj hlavne starých budovách.

Súčiniteľ tepelnej vodivosti λ:
0,025 W/m.K (hr. ≥120 mm)
0,026 W/m.K (hr. 80 – 120 mm)
0,027 W/m.K (hr. <80 mm)
Reakcia na oheň: E
Rozmer dosky: 1 000 x 500 mm
Hrana: ostrá
Dostupné hrúbky: 20 – 300 mm
Iné hrúbky – na vyžiadanie

.

Saint-Gobain

Viete že...

Zaujímavé fakty a informácie zo sveta Saint-Gobain

Viete, že ISOVER vyrába ekologicky?

ISOVER na Slovensku vyrába expandovaný polystyrén a ten sa predáva v rámci distribučnej siete stavebnín na Slovensku, ale aj v zahraničí. Tam ale ich spolupráca nekončí. So svojimi obchodnými partnermi naďalej komunikuje a sleduje, kde sú výrobky z EPS namontované. Všetok nespotrebovaný polystyrén naspäť zbierame a vďaka modernej technológii z neho vyrábame iné výrobky, alebo zapracovávame späť do výroby EPS. ISOVER má za cieľ vyzbierať viac nespotrebovaného polystyrénu ako vznikne pri realizácii stavieb z jeho výrobkov.

Tieto webové stránky používajú pre poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Informácie o tom, ako tieto webové stránky používate, sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s použitím súborov cookie.