ATLAS suchej výstavby – NOVÉ, rozšírené vydanie 2017

Homepage pridané 7. augusta, 2017


Atlas suchej výstavby kompletne a ucelene sumarizuje všetky certifikované konštrukcie systémov suchej výstavby. Atlas suchej výstavby vznikol v rámci systému podporných aktivít pre projektantov a architektov, teda je určený hlavne im. Ide o unikátnu, jedinečnú publikáciu na Slovensku, ktorá zahŕňa celú oblasť suchej výstavby.

 

Elektronickú podobu Atlasu vo formáte pdf máme na stránke www.rigips.sk. Publikácia je členená na jednotlivé tematické časti, ktoré sú odlíšené farebne a je tu možnosť stiahnuť si aj len jednotlivé časti Atlasu.

 

Digitálnu verziu Atlasu suchej výstavby predstavuje SELEKTOR – výber konštrukcií. Tento nástroj umožňuje architektom, projektantom, montážnikom či konečným zákazníkom vyhľadávať na základe parametrov certifikované konštrukcie suchej výstavby Rigips, čím uľahčuje a zrýchľuje prácu.

Saint-Gobain

Viete že...

Zaujímavé fakty a informácie zo sveta Saint-Gobain

Viete, že výrobky Weber sú použité na mnohých známych novostavbách?

Komplex polyfunkčného areálu povýšil typologickú kategóriu nákupného centra na architektúru. Získal certifikát LEED SILVER ako prvý multifunkčný celok. V roku 2013 získal hlavnú cenu Stavba roka, ako aj cenu Slovenskej komory stavebných inžinierov za najlepšie projektové riešenie stavebného diela.

Tieto webové stránky používajú pre poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Informácie o tom, ako tieto webové stránky používate, sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s použitím súborov cookie.