ATLAS suchej výstavby – NOVÉ, rozšírené vydanie 2017

Homepage pridané 7. augusta, 2017


Atlas suchej výstavby kompletne a ucelene sumarizuje všetky certifikované konštrukcie systémov suchej výstavby. Atlas suchej výstavby vznikol v rámci systému podporných aktivít pre projektantov a architektov, teda je určený hlavne im. Ide o unikátnu, jedinečnú publikáciu na Slovensku, ktorá zahŕňa celú oblasť suchej výstavby.

 

Elektronickú podobu Atlasu vo formáte pdf máme na stránke www.rigips.sk. Publikácia je členená na jednotlivé tematické časti, ktoré sú odlíšené farebne a je tu možnosť stiahnuť si aj len jednotlivé časti Atlasu.

 

Digitálnu verziu Atlasu suchej výstavby predstavuje SELEKTOR – výber konštrukcií. Tento nástroj umožňuje architektom, projektantom, montážnikom či konečným zákazníkom vyhľadávať na základe parametrov certifikované konštrukcie suchej výstavby Rigips, čím uľahčuje a zrýchľuje prácu.

Saint-Gobain

Viete že...

Zaujímavé fakty a informácie zo sveta Saint-Gobain

Viete, že Technická akadémia Rigips pomáha každému, kto rekonštruuje alebo stavia?

Technická akadémia Rigips vznikla na základe myšlienky orientovať sa na tých, ktorí to najviac potrebujú. Teda ľudí, ktorí pracujú so systémami Rigips a technická pomoc im príde vhod. Ak však potrebujete okamžitú pomoc pri práci s našimi systémami, radi vám pomôžeme bez ohľadu na to, či ste montážnik, projektant, alebo iba prerábate či staviate dom.

Tieto webové stránky používajú pre poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Informácie o tom, ako tieto webové stránky používate, sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s použitím súborov cookie.