Zahrajte sa a vytvorte si vlastný svet!

350rokov pridané 1. júla, 2015


Sfúknite 350 sviečok na narodeninovej torte Saint-Gobain – zahrajte si World350!

Hra World 350 je súčasťou celosvetových osláv spoločnosti Saint-Gobain, ku ktorým patrí tiež napríklad online expozícia na adrese www.saint-gobain350ans.com, ďalej potom celosvetová výstava pavilónov putujúcich okolo sveta, alebo narodeninová kniha o histórii skupiny Saint-Gobain od Albina Michela. V októbri spoločnosť Saint-Gobain otvorí v Paríži na prechodnú dobu svoje pavilóny, v ktorých si budete môcť zahrať World350 i s virtuálnou helmou Occulus Rift.

 

Všetky informácie o hre World350 nájdete na webe a sociálnych sieťach:

Webovej stránke www.world350.com, Facebooku, Twitteri, Instagrame, Pintereste a Snapchate.

 

K vytvoreniu fiktívneho sveta bolo potrebných 12 mesiacov intenzívnej práce. Hra World350 pochádza z francúzska, kde ju vyvinula a vyrobila spoločnosť 3 h 33, v ktorej týme pracujú grafici, vývojári, majstri zvuku a tvorcovia hier. World350 sa dá hrať na tabletoch i smartfónoch (Android a iOS). Stiahnuť si ju môžete zdarma kdekoľvek na svete. Nové herné prvky budú uvedené v priebehu roka. Tešte sa preto na ďalšie pokračovanie!

Saint-Gobain

Viete že...

Zaujímavé fakty a informácie zo sveta Saint-Gobain

Viete, že ISOVER môžeme pomenovať aj „rodinným“ podnikom?

V jeho divíziách a strediskách nájdeme pracovať aj spoločných príslušníkov rodín, ktorí si odovzdávajú navzájom pracovné skúsenosti a poznatky. Na Slovensku vo výrobnej sfére a to pri výrobe EPS polystyrénu už niekoľko rokov (7 rokov) spolu otec so synom úspešne spolupracujú pri výrobnej linke konkrétne na predpeňovacej forme, kde naozaj rodinná väzba napomáha ku kvalitnému a trpezlivému odovzdávaniu skúseností z pokolenia na pokolenie. Mnohé tieto rodinné – generačné vzťahy dopomáhajú k lepším pracovným vzťahom a to aj v prípade manželov – zamestnávame 3 manželské páry, súrodenecké dvojice a pod.

Tieto webové stránky používajú pre poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Informácie o tom, ako tieto webové stránky používate, sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s použitím súborov cookie.