Zahrajte sa a vytvorte si vlastný svet!

350rokov pridané 1. júla, 2015


Sfúknite 350 sviečok na narodeninovej torte Saint-Gobain – zahrajte si World350!

Hra World 350 je súčasťou celosvetových osláv spoločnosti Saint-Gobain, ku ktorým patrí tiež napríklad online expozícia na adrese www.saint-gobain350ans.com, ďalej potom celosvetová výstava pavilónov putujúcich okolo sveta, alebo narodeninová kniha o histórii skupiny Saint-Gobain od Albina Michela. V októbri spoločnosť Saint-Gobain otvorí v Paríži na prechodnú dobu svoje pavilóny, v ktorých si budete môcť zahrať World350 i s virtuálnou helmou Occulus Rift.

 

Všetky informácie o hre World350 nájdete na webe a sociálnych sieťach:

Webovej stránke www.world350.com, Facebooku, Twitteri, Instagrame, Pintereste a Snapchate.

 

K vytvoreniu fiktívneho sveta bolo potrebných 12 mesiacov intenzívnej práce. Hra World350 pochádza z francúzska, kde ju vyvinula a vyrobila spoločnosť 3 h 33, v ktorej týme pracujú grafici, vývojári, majstri zvuku a tvorcovia hier. World350 sa dá hrať na tabletoch i smartfónoch (Android a iOS). Stiahnuť si ju môžete zdarma kdekoľvek na svete. Nové herné prvky budú uvedené v priebehu roka. Tešte sa preto na ďalšie pokračovanie!

Saint-Gobain

Viete že...

Zaujímavé fakty a informácie zo sveta Saint-Gobain

Viete, že je synonymom pre Saint-Gobain v mnohých krajinách?

Áno, je to sklo. Saint-Gobain vo svojej histórii vyrábal a vyrába sklá pre okná domov i pre ich fasády, sklenené obaly (fľaše a flakóny), sklené vlákna, sklá do automobilov i sklá pre interiéry (zábradlia, podlahy, priečky). Sklo je symbolom Saint-Gobain a jeho výrobky sa dnes podieľajú na obrate firmy vo výške 11%.

Tieto webové stránky používajú pre poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Informácie o tom, ako tieto webové stránky používate, sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s použitím súborov cookie.