Zahrajte sa a vytvorte si vlastný svet!

350rokov pridané 1. júla, 2015


Sfúknite 350 sviečok na narodeninovej torte Saint-Gobain – zahrajte si World350!

Hra World 350 je súčasťou celosvetových osláv spoločnosti Saint-Gobain, ku ktorým patrí tiež napríklad online expozícia na adrese www.saint-gobain350ans.com, ďalej potom celosvetová výstava pavilónov putujúcich okolo sveta, alebo narodeninová kniha o histórii skupiny Saint-Gobain od Albina Michela. V októbri spoločnosť Saint-Gobain otvorí v Paríži na prechodnú dobu svoje pavilóny, v ktorých si budete môcť zahrať World350 i s virtuálnou helmou Occulus Rift.

 

Všetky informácie o hre World350 nájdete na webe a sociálnych sieťach:

Webovej stránke www.world350.com, Facebooku, Twitteri, Instagrame, Pintereste a Snapchate.

 

K vytvoreniu fiktívneho sveta bolo potrebných 12 mesiacov intenzívnej práce. Hra World350 pochádza z francúzska, kde ju vyvinula a vyrobila spoločnosť 3 h 33, v ktorej týme pracujú grafici, vývojári, majstri zvuku a tvorcovia hier. World350 sa dá hrať na tabletoch i smartfónoch (Android a iOS). Stiahnuť si ju môžete zdarma kdekoľvek na svete. Nové herné prvky budú uvedené v priebehu roka. Tešte sa preto na ďalšie pokračovanie!

Saint-Gobain

Viete že...

Zaujímavé fakty a informácie zo sveta Saint-Gobain

Viete, že Technická akadémia Rigips pomáha každému, kto rekonštruuje alebo stavia?

Technická akadémia Rigips vznikla na základe myšlienky orientovať sa na tých, ktorí to najviac potrebujú. Teda ľudí, ktorí pracujú so systémami Rigips a technická pomoc im príde vhod. Ak však potrebujete okamžitú pomoc pri práci s našimi systémami, radi vám pomôžeme bez ohľadu na to, či ste montážnik, projektant, alebo iba prerábate či staviate dom.

Tieto webové stránky používajú pre poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Informácie o tom, ako tieto webové stránky používate, sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s použitím súborov cookie.