Máme viac ako 400 zamestnancov a vieme, že sú naším najväčším bohatstvom. Neustále sa usilujeme o zlepšovanie pracovného prostredia a motivačného programu v našej spoločnosti. Poskytujeme benefity, ktoré majú zmysel a rôznorodécho charakteru, aby si každý našiel to čo mu najviac vyhovuje.

Benefitný program

Saint-Gobain

ODMEŇOVANIE

Odmeňujeme zamestnancov pri pracovnom a životnom jubileu, aj pri významných rodinných udalostiach, ako sú svadba a narodenie dieťaťa. Na základe výsledkov a úspechov spoločnosti odmeňujeme formou koncoročnej odmeny a darov. Finančne podporujeme inovatívnosť a kreativitu zamestnancov ako aj  sprostredkovanie nových kolegov. Naši zamestnanci majú možnosť vstúpiť do tzv. III. piliera Doplnkové dôchodkové sporenie DDS, či investovať do akcií spoločnosti s finančným príspevkom od zamestnávateľa.

ZDRAVIE

Záleží nám na zdraví a zdravom životnom štýle našich zamestnancov. Okrem pravidelných lekárkych prehliadok plne hradíme životné a úrazové poistenie. Každoročné organizujeme "Deň zdravia" plný aktivít a poradenstiev venovaných zdraviu zamestnancov a zdravému životnému štýlu. Pravidelne organizujeme masáže z oblasti fyzioterapie a reflexnej terapie a naši zamestnanci sú pravidelnými darcami krvi. Zároveň tiež majú možnosť vstúpiť do programu MultiSport, čím ich motivujeme k pohybovo-športovým aktivitám.

AKTIVITY

Organizujeme rôzne firemné aktivity a teambuildingy mimo firemných priestorov, čím budujeme vzťahy zamestnancov a navzájom sa bližšie spoznávame. V závere roka organizujeme vianočný večierok plný spievodných aktivít a zábavy. Podporujeme možnnosti kariérneho rastu a internú mobilitu zamestnancov v rámci celého Saint-Gobain.

STRAVOVANIE

Zabezpečujeme stravné lístky s príspevkom zamestnávateľa nad rámec zákona v elektronickej aj papierovej forme. Pravidelne organizujeme firemné raňajky na rôzne témy podľa obdobia v roku či chuti alebo nápadov našich zamestnancov. V rámci spoločnosti ponúkame zamestnancom výbornú kávu a staráme sa o pitný režim.

STAVEBNÝ MATERIÁL

Sme spoločnosť vyrábajúca a predávajúca stavebné materiály, a preto našim zamestnancom umožňujeme nákup stavebného materiálu za zvýhodnené zamestnanecké ceny od všetkých našich značiek - Ecophon, Glassolutions, ISOVER, PAM, Rigips, Sekurit a Weber. Podporujeme ich pri rekonštrukcii, či výstavbe nového bývania.